Kurumsal

Hakkımızda

Baytek-Baylar A.Ş.: Tarihçe

YIL 1972, AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİ SATIŞI
Nuri Baylar firması şahıs şirketi olarak kurulmuş olup, ilk işimiz, Almanya ve İtalya’nın profesyonel Ağaç İşleme Makinelerinin Türkiye’mizde satış ve servis işi ile başlamıştır.

Zamanla, işlerimizin gelişmesi ile şirketimiz Aile Şirketi olarak A.Ş.’ ye çevrilmiş ve yakın zamana kadar ortadoğu’nun en iyi organize olmuş makine satış- servis ve yedek parça temin merkezi haline gelmiştir.

YIL 1994, BAYTEK-BAYLAR A.Ş.’nin KURULMASI
Müşterilerimizden gelen istek üzerine, mobilya sektöründe, yan sanayi ürünleri olan, malzemelerin, Almanya, Çin ve Kore’den ithalini yaparak, özellikle kaliteli ürünlerin temini prensibiyle, yeni bir organizasyonu başlattık. Bu işimizle kuruluşumuzdan bugüne, gerek yurtiçi, gerek yurtdışı pazarlarda güvenilir tedarikçi olmuş özelliğimizi muhafaza ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz.

YIL 2015, EĞRİ KENAR BANTLAMA MAKİNE SATIŞI
Hemen hemen bütün mobilya üreticilerimiz tarafından kullanılabilecek, TAIWAN üretimi PORTATİF EĞRİ-DÜZ KENAR BANTLAMA ve ALT ÜST TEMİZLEME MAKİNELERİNİN SATIŞ PROGRAMINI BAYTEK A.Ş.’ ye dahil ettik.

YIL 2017, BAYTEKFOAM
Özellikle iç mekan dekorasyon işlemlerinde kullanılan ısı, ses ve nem yalıtım özelliklerine sahip kokusuz, bakteri üretmeyen, toksik ve kanserojen madde içermeyen kendinden yapışkanlı dekoratif 10 mm polietilen malzemeden üretilmiş panellerin ithal ve satışına başladık.

E-Bülten Kayıt Formu

Haberdar Olun

Siz de sadece e-posta adresinizi bizlere iletin. Yeniliklerden, indirim ve kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun !